Як виглядатиме новий житлово-офісний комплекс на Зеленій, 151, — ВІЗУАЛІЗАЦІЯ

Функціональне призначення земельних ділянок – зона Ж-3 – зона багатоповерхової житлової забудови та зона ТР-2 – зона транспортної інфраструктури (вулична мережа).

Висота будівель становитиме не більше 42 метрів.

Читайте також: Плавальний спортзал і школа єдиноборств: 7 проектів Громадського бюджету, які хочуть реалізувати у Личаківському районі

За даними ЄДР, ТзОВ “Реновація” була заснована у листопаді 2007 року. Бенефіціарним власником компанії є Камінська Ірина Степанівна. Раніше видання 032.ua повідомляло, що Ірина Камінська є дружиною Тараса Вітика, який ще нещодавно працював на посаді директора комунального підприємства «Адміністративно-технічне управління».

У 2015 році Тарас Вітик балотувався до Львівської міськради від фракції “Самопоміч”, але так і не став депутатом. Його дружина, Ірина Камінська теж має стосунок до партії “Самопоміч” Андрія Івановича Садового.

Так, згідно з декларацією  Вітика, яку він подав у квітні цього року після звільнення, його дружина отримала зарплату, працюючи за сумісництвом, у політичній партії «Об’єднання «Самопоміч», яка належить міському голові Львова Андрію Садовому.

Дякуємо : 032.ua

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*