Вулицю Личаківську ремонтують з випередженням графіка та можуть відкрити для проїзду раніше вересня

Міський голова Львова Андрій Садовий під час брифінгу з журналістами в понеділок, 9-го липня, розповів про хід ремонтних робіт на вулиці Личаківській.

Про це повідомляє кореспондент сайту 032ua.

Так, за словами Андрія Івановича, масштабні ремонтні роботи на вулиці Личаківський відбуваються з випередженням графіку, тому існує ймовірність того, що вулицю відкриють для проїзду раніше вересня.

«Ми навіть будемо пробувати скоріше відкрити вулицю, хоча би частково, для проїзду громадського транспорту», — зазначив Садовий.

Натомість, директор «Львівавтодору» Роман Познанський зазначив журналістам, що наразі у «Львівавтодорі» ведуть переговори з патрульною поліцією щодо забезпечення проїзду транспорту по вулиці Личаківській, якщо ремонтні роботи таки завершаться передчасно. 

Нагадаємо, що масштабний ремонт вулиці Личаківської у Львові розпочався 25-го березня минулого року. Виконує роботи ТзОВ „ОНУР”. 

Ремонтні роботи вирішили проводити у три етапи. Перший етап — це ремонт перехрестя Личаківська-Мечникова, який уже завершили.

Читайте також: Від сьогодні у Львові більше не курсує тролейбус №10.

Другий етап ремонтних робіт — це ремонт дороги від перехрестя і до вулиці Котика. 

Третій — завершальний етап робіт — це ремонт від вулиці Котика до вул. Пасічної. Орієнтована вартість – 6 млн євро. 

Зазначимо, що спочатку ремонт Личаківської обіцяли завершити за 7-8 місяців, а потім їх завершення відтермінували до липня 2018 року, однак ще за декякий час завершення ремонтних робіт відклали до 1-го вересня. 

Дякуємо : 032.ua

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*