Впродовж року на Львівщині реалізували понад 1000 проектів місцевого розвитку, – ЛОДА

середа, 5 грудня, 2018, 14:40 Львів

Впродовж року на Львівщині реалізували понад 1000 проектів місцевого розвитку, – ЛОДА

У 2018 році на території Львівської області реалізували понад 1000 проектів місцевого розвитку на загальну суму 121,5 мільйони гривень.

Про це повідомляє прес-служба Львівської обласної державної адміністрації.

Цьогоріч у галузі освіти реалізують 416 проектів, загальна вартість яких понад 100 млн гривень.

У 2017 році на Львівщині реалізували 620 проектів місцевого розвитку, де сума видатків склала 69,8 мільйони гривень. У період з 2016 по 2018 рік вдалось реалізувати 2311 проекти на загальну суму 245,2 мільйони гривень. Кількість учасників сягала – 4417.

А 3 грудня стартував прийом заявок на участь в обласному конкурсі проектів місцевого розвитку. Пріоритетами у конкурсі на 2019 рік є будівництво, капітальний ремонт, реконструкція будівель, а також придбання обладнання та інвентарю для:

  • Шкіл
  • Закладів дошкільної освіти
  • Сфери охорони здоров’я (районні та міські комунальні лікарні, некомерційні комунальні підприємства, центри первинної медико-санітарної допомоги, амбулаторії сімейної медицини, ФАПи)
  • Культури (народні доми, будинки культури, бібліотеки, музеї, початкові спеціалізовані мистецькі навчальні заклади (ПСМНЗ), музичні та мистецькі школи)
  • Вуличне освітлення (будівництво, капітальний ремонт, реконструкція вуличного освітлення комунальних доріг та пішохідних доріжок)
  • Інші пріоритети (об’єкти усіх форм власності (окрім приватної), що не підпадають під визначені Конкурсною радою пріоритети) – будівництво, капітальний ремонт, реконструкція, придбання обладнання та інвентарю, облаштування об’єктів ПЗФ
  • Обласні заклади та установи, некомерційні комунальні підприємства – будівництво, капітальний ремонт, реконструкція, придбання обладнання та інвентарю, благоустрій території.

Заявки приймають до 31 січня 2019 року.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*