Виконком ЛМР затвердив детальний план території на Знесінні

10 квітня виконавчий комітет міськради підтримав рішення «Про затвердження детального плану території, обмеженої вул. Старознесенською, регіональним ландшафтним парком «Знесіння»», — інформує кореспондент сайту 032.ua.

Як запевнив головний архітектор Львова Юліан Чаплінський, конфлікти з громадськістю та представниками місцевої церкви з’ясували, забудовник пообіцяв зберегти віллу Завадовичів та розширити дорогу.

«Власник готелю викупив усі приватні ділянки. І для того, щоб розширити готель, він повинен зробити містобудівну документацію – детальний план. У детальному плані спершу забудовник хотів чотириповерхову забудову, власне після громадських слухань містобудівельною радою було розширено вулицю, бо там немає хідника. Таке рішення дасть нам змогу розширити вулицю і зробити її більш комфортною й безпечною для дітей і пішоходів. Формується вулиця з дво- і триповерхової забудови, де ця вілла має бути інтегрована у цю забудову», — додав Юліан Чаплінський.

Читайте також: У Львові підняли ціну на проїзд у трамваях і тролейбусах до 5 гривень

Нагадаємо, раніше активісти виступили проти забудови на вулиці Старознесенській у Львові, адже проект передбачав знесення історичної вілли Завадовичів для розширення бутік-готелю. Слід зазначити, що ця вілла була внесена у список нововиявлених пам’яток архітектури, пропонованих під державну охорону.

У коментарі для 032.ua начальник управління охорони історичного середовища ЛМР Лілія Онищенко-Швець розповіла, що 21 лютого відбулась містобудівна рада, де не погодили відповідний проект детального планування з добудовою готелю.

Дякуємо : 032.ua

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*