В Україні стартувала вступна кампанія: що потрібно знати львівським вступникам і їхнім батькам

12 липня почався прийом заяв на вступ до вишів на бакалавра, молодшого спеціаліста на базі 11 класів, а також магістра медичного, фармацевтичного та ветеринарного спрямування.

Про це повідомили на офіційному сайті Міносвіти, інформує 032.ua. 

Станом на сьогодні більшість таких вступників подають заяви в електронному вигляді через особисті кабінети на сайті https://ez.osvitavsim.org.ua/ . Наразі вже зареєстровано понад 123 тис електронних кабінетів, через які подано близько 42 тис заяв.

«Найбільше заяв подано до КНУ ім. Шевченка, ЛНУ Франка, Київської та Львівської політехніки, ХНУ Каразіна, ДНУ Гончара», — зазначили на офіційному сайті Міносвіти. 

Подати заявки на вступ можна до 18:00 26 липня, а до 18:00 25 липня буде відкрита можливість для реєстрації електронних кабінетів.

Щоб подати заяву, вступнику потрібно зайти до свого електронного кабінету (або створити його), перевірити (або заповнити) всю необхідну інформацію та документи, після чого натиснути кнопку «Подача заяв». У формі вибору конкурсних пропозицій необхідно обрати регіон , заклад, освітній ступінь, форму навчання та спеціальність.

Визначившись з конкурсними пропозиціями, вступник має позначити галочкою потрібну, вибрати для неї сертифікати ЗНО, джерела фінансування та пріоритетність (для заяв на бюджет). Відтак він зможе подати заяву, попередньо також підтвердивши згоду із загальними параметрами участі у конкурсному відборі.

Дякуємо : 032.ua

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*