В ЛОДА перевірять можливі зловживання під час роздачі 15 земельних ділянок учасникам АТО на Львівщині

В понеділок, 11-го червня, керівник Львівської ОДА Олег Синютка під час апаратної наради доручив своїм підлеглим перевірити можливі зловживання  під час роздачі 15 земельних ділянок учасникам АТО поблизу озера Наварія.

Про це повідомляє 032.ua з посиланням на сайт «zaxid.net».

Нагадаємо, як раніше повідомляло наше видання, 15-го травня цього року Олег Михайлович підписав розпорядження, за яким затвердив проекти землеустрою щодо відведення 15 земельних ділянок загальною площею 1,385 га поблизу водойми Наварія у Пустомитівському районі області. Виділені земельні ділянки мали отримати військовослужбовці, які брали участь в АТО на Сході України. Однак деяких отримувачів ділянок не вдалося точно ідентифікувати як військовослужбовців, учасників АТО.

За словами Синютки, минулого тижня він мав «неприємну розмову стосовно виділення землі «атовцям» та намагався пояснити, що його «трошки надурили» люди, які були відповідальними за складання списків.

А сьогодні, 11-го червня, керівник Львівської ОДА доручив т. в. о. директору департаменту архітектури та розвитку містобудування Оксані Ткачук провести службове розслідування за фактом можливих зловживаннь під час роздачі 15 земельних ділянок учасникам АТО

«Я маю велике прохання,  щоби ми провели службове розслідування. Треба дізнатися, Н яким чином ці люди проходили через комісію, що створена при облдержадміністрації та перевіряє участь людей в бойових діях на території України», – заявив Олег Михайлович.

Службове розслідування має тривати впродовж 10 днів, після чого Синютка зустрінеться з фігурантами скандального списку  та також з громадськими активістами.

Читайте також на нашому сайті: 

Замінування Ашану у Львові: що відомо станом на ранок.

Дякуємо : 032.ua

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*