«Україна, дружня до секс-туризму», або Чому у Львові хочуть провести Miss Sexy, — ФОТО, ВІДЕО

Згідно з умовами конкурсу, обмежень за модельними параметрами немає, а участь безкоштовна. Єдина вимога — учасницям має бути від 18 років. Заявки на участь прийматимуть до 29 вересня 2018 року.

“Спершу ми планували приймати заявки до 29 серпня, але одразу після відкриття вирішили продовжити термін ще на місяць, оскільки подія викликала великий ажіотаж і серед партнерів, і серед преси… А дефіле в купальниках — це шоу. Гарні дівчата в однакових купальниках з назвою самого конкурсу йдуть по Львову. Гарно. Епатажно”, — додала представник заходу.

Позиція організаторів конкурсу

Засновником конкурсу “Мiss Sexy” є львівський підприємець Роман Гуц, якого також знають як Президента Федерації ударного спорту України.

“Як чоловік і поціновувач жіночої краси, Роман Гуц знав про звичайні конкурси, на кшталт “Міс Україна” чи “Міс Всесвіт”. Він вважає, що найкращий комплімент для жінки — те, що вона є сексуальною. Це включає в себе фактично всі компліменти, які існують”, — зазначила  коментарі для 032.ua PR-директорка заходу.

Скільки конкретно подали заявок на участь, організатори поки не називають, але запевняють, що їхня кількість уже — більше сотні, тобто за сім днів з моменту відкриття.

“У нас багато відомих заявниць з України, які прийматимуть участь у конкурсі. Є заявки й з-за кордону — це Америка й Бразилія”, — повідомила PR-директор.

На початку серпня призовий фонд конкурсу становив 2 тисячі доларів, але після відкриття події, організатори вирішили підняти цю суму. Остаточну цифру та звідки візьмуть гроші для призового фонду — наразі не називають.

Аналогічного конкурсу для чоловіків у Львові проводити також не планують. А щодо негативних коментарів у соцмережах, яких назбиралося чимало (див. вибрані скріншоти нижче), відповідають так:

“Все, що пов’язане з жіночою красою і те, що викликає резонанс у нашому суспільстві, має і зворотню сторону. Ми читали різні відгуки і порівняння, зокрема, що конкурс — це є легалізація проституції і тому подібне. Хай пишуть, що хочуть. Ми не звертаємо на це увагу, бо у нас абсолютно інші цінності й інша ціль. Це не перші такі коментарі, і я думаю, що чим більше обертів набиратиме наш конкурс, тим більше буде негативу. Ми готові до цього”, — запевнила PR-директорка конкурсу “Мiss Sexy”.

Дякуємо : 032.ua

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*