У Жидачівському районі посвятили пам’ятник на могилі воїна АТО Мар’яна Козака

вівторок, 10 квітня, 2018, 16:42 Львів

У Жидачівському районі посвятили пам’ятник на могилі воїна АТО Мар’яна Козака

Учора, 9 квітня, в с. Іванівцях Жидачівського району, посвятили пам’ятник на могилі полеглого бійця АТО Мар’яна Козака, який загинув 3 серпня 2015 року при виконанні військового обов’язку із захисту незалежності й територіальної цілісності України в районі Станиці Луганської.

Про це повідомив власкор IA ZIK з посиланням на відділ інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю Жидачівської РДА.

У вшануванні пам’яті полеглого героя взяли участь: представники духовенства, сотні місцевих мешканців, бойові побратими Мар’яна Козака, керівник ГО «Спілка учасників АТО Жидачівщини» Тарас Стефанів, голова Жидачівської райдержадміністрації Василь Татарин, міський голова м. Жидачева Володимир Левко, заступник міського голови м. Жидачева Ярослав Гаврильчук, Вільховецький сільський голова Василь Ілюк, директор Жидачівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Тетяна Карабін, представники молоді та громадськості Жидачівщини.

Представники владних структур Жидачівщини взяли участь у поминальному Богослужінні на вшанування пам’яті цього мужнього захисника України, спілкувалися із рідними полеглого героя.

Нагадаємо, що указом Президента України від 25 грудня 2015 року бійця АТО Мар’яна Козака нагороджено (посмертно) орденом «За мужність» ІІІ ступеня. На честь Мар’яна Козака 4 листопада 2015 року було урочисто відкрито меморіальну таблицю на фасаді Жидачівської школи № 1, де навчався полеглий герой.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*