У Новому Роздолі протестують проти призначення управителя багатоквартирних будинків, котрий має мільйонні борги

середа, 13 червня, 2018, 15:52 Львів

У Новому Роздолі протестують проти призначення управителя багатоквартирних будинків, котрий має мільйонні борги

14 червня депутати Новороздільської міської ради розглянуть петицію громади міста «Скасування рішення виконавчого комітету Новороздільської міської ради №87 від 10.04.2018 року «Про визначення управителя багатоквартирних будинків».

До цього мешканці Нового Роздолу вийшли на акцію протесту щодо призначення урравителем багатоквартирних будинків КП «Розділжитлосервіс» – підприємство, з мільйонними боргами, яке донедавна займалось наданням комунальних послуг. Про це пише місце видання «Зерна істини».

Новопризначений управитель, без громадського обговорення, терміново затвердив ціни за послуги з управління багатоквартирним будинком, які, як стверджують містяни, подекуди вдвічі перевищують попередні тарифи за послуги, що надавав КП «Розділжитлосервіс» до призначення управителем. Відтак, новороздоляни, зважаючи на якість надаваних послуг та їх кількість, які на їх думку, не відповідають навіть мінімальним потребам, а також на плачевний фінансовий стан КП «РЖС», впевнені, що в якості управителя, зазначене підприємство не зможе навіть думати про належне виконання послуг.

Як зазначається у електронній петиції до Новороздільської міської ради «Про скасування рішення виконкому», яким КП «РЖС» визначено управителем багатоповерхових будинків, внаслідок чого зросли тарифи, зареєстрованій 16 травня депутатом міської ради А. Шалаєвим, – «усі кошти, які будуть стягуватись управителем з населення, будуть йти на погашення попередньої заборгованості підприємства перед бюджетами всіх рівнів, штрафами, виплатою дебіторської заборгованості, в т.ч. із заробітної платні працівників та відшкодування ПДВ».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*