У Львові звільнили з роботи вчительку, яка в інтернеті привітала Гітлера з днем народження

У середу, 25-го квітня, депутата від фракції «Свобода» в міській раді Львова Мар’яну Батюк, яка також працювала на посадах заступниці директора з виховної роботи та вчителькою історії львівської школи №100, було звільнено з роботи в школі.

Про це повідомляє прес-служба міськради Львова.

Нагадаємо, що 20-го квітня на сторінці Мар’яни Батюк в соціальній мережі Facebook з’явився допис, в якому вона привітала з днем народження Адольфа Гітлера. Привітання супроводжувалося фразою «Великий чоловік, як не крути…». Вже за годину цей допис було видалено.

Згодом сама Батюк на своїй сторінці у Facebook повідомила, що жодного допису про Гітлера не поширювала.

«Я шокована тим, що зараз відбувається. Я нічого не писала і не поширювала. Очевидно, мою сторінку зламали. Знаю, як і хто вбивав мій народ. Я націоналістка. Як історик знаю, що нацистський та комуністичний режими — це два вогні між якими українці боролись. Гітлер-злочинець! Це моя позиція!», — написала депутатка.

В мерії Львова створили комісію яка мала спростувати чи підтвердити факт опублікованого допису. У вівторок, 24-го квітня, управління освіти ЛМР вручило Мар’яні Батюк лист про те, щоб вона прибула о 16.30 прийшла в ЛКП «Міський центр інформаційних технологій» для надання можливості завантаження копії архіву її акаунту в мережі Facebook.

Читайте також: куди піти у Львові цього тижня: добірка подій.

«Мар’яна Батюк ознайомилась з листом, однак, у визначений час не з’явилась. Враховуючи те, що відсутні будь-які факти, які підтверджують зворотнє, комісія управління освіти зобов’язала директора школи № 100 розглянути питання звільнення з роботи Мар’яни Батюк за вчинення аморального поступку, несумісного з продовженням її роботи в школі», — зазначають в прес-службі мерії Львова.

Сьогодні, 25-го квітня, в приміщенні школи №100, вчительці повторно запропонували дати доступ до архіву її акаунту в мережі Facebook, однак, вона відмовилась це зробити. Після цього директор школи № 100 видав наказ про звільнення Мар’яни Батюк із займаної посади.

«Ми не допустимо, аби в львівських школах працювали люди, які прославляють тих, хто вбивав мільйони українців. І Гітлер, і Сталін — це злочинці, на руках, яких кров як наших предків, так і мільйонів людей інших націй. Якщо вчителька історії цього не знає — їй не місце серед дітей», — прокоментував звільнення Мар’яни батюк мер Львова Андрій Садовий.

Дякуємо : 032.ua

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*