У Львові затвердили нові правила в’їзду в центральну частину: хто зможе отримати перепустку

понеділок, 3 грудня, 2018, 15:25 Львів

У Львові затвердили нові правила в’їзду в центральну частину: хто зможе отримати перепустку

В’їзд у пішохідну зону центральної частини Львова. Фото: Микола Тис/ZIK

В’їзд у пішохідну зону центральної частини Львова. Фото: Микола Тис/ZIK

Виконавчий комітет Львівської міської ради сьогодні, 3 грудня, затвердив новий порядок в’їзду транспорту у пішохідну зону центральної частини Львова, обмеженої просп. Свободи, пл. Торговою, пл. Данила Галицького, вул. Підвальною, вул. Валовою, пл. А. Міцкевича.

Відтепер перепустки на в’їзд у пішохідну зону, замість ЛКП «Муніципальна варта», видаватиме ЛКП «Ратуша-сервіс». А рішення про надання перепустки прийматиме постійно діюча комісією при цьому ЛКП. У разі відмови в наданні перепустки «Ратуша-сервіс» у письмовій відповіді повинна роз’яснити заявнику мотивацію відмови.

Для отримання перепустки заявник повинен через ЦНАП надати оригінали документів, які будуть відскановані. На основі цих сканів надалі комісія прийматиме автоматичне рішення про пролонгацію пропуску, без участі заявника. Термін виготовлення перепустки не повинен перевищувати 10 робочих днів з дня реєстрації документів. Нові перепустки діятимуть 2 роки. Водночас, термін дії старих перепусток, виданих ЛКП «Муніципальна варта» продовжили до серпня 2019 року.

Так, згідно з новим порядком, транспорт, який має право в’їзду у пішохідну частину Львові, ділять на 5 категорій.

<nbsp;>
<nbsp;>

Категрія «А» – трамваї, спеціалізований транспорт МОЗу, МВС, Державної служби

України з надзвичайних ситуацій, автомобілі служб ПАТ «Львівгазу», ПАТ «Львівобллерего», а також комунальних служб (водоканалу, теплененерго), автомобілі, які надають послуги з вивезення сміття з пішохідної зони, інкасаторські автомобілі банків, а також атракційно-туристичні транспортні засоби, які отримали погодження виконавчого комітету міської ради у встановленому порядку («Чудо-поїзд», кінні карети та візки тощо).

Водії транспортних засобів категорії «А» не потребують виготовлення перепустки для в’їзду у пішохідну зону.

До категорії «Б» належать такі транспортні засоби: спеціалізований транспорт ЛКП «Львівавтодор», ЛКП «ЛЕВ», ЛКП «Старий Львів», ЛКП «Айсберг», ЛКП «Шляхово-ремонтне підприємство Галицького району», автомобілі, якими керують особи з ураженням опорно-рухового апарату, що засвідчується відповідними посвідченням. Для отримання перепустки категорії «Б» підприємства та організації повинні звернутися на ім’я директора ЛКПР «Ратуша-сервіс» з листом у довільній формі про службову необхідність в’їзду у пішохідну зону.

До категорії «В» належить автотранспорт мешканців, які проживають та зареєстровані на території пішохідної зони, а також власників житлових приміщень, членів їх сімей, які мають власний автомобіль. До цієї категорії входять також особи, які тимчасово проживають у готелях у пішохідній зоні, а також священики храмів, розташованих у пішохідній зоні.

Для отримання перепустки категорії «В» необхідні документи слід подати через ЦНАП.

Адміністрація готелів у центральній частині повинна подати листа у довільній формі щодо видачі перепустки для своїх гостей. З відповідним листом на ім’я директора ЛКП «Ратуша-сервіс» повинні звернутися і священики храмів.

До категорії «Г» належать транспортні засоби, які обслуговують підприємства та заклади, які працюють на території пішохідної зони. Такі перепустки видаватимуть на 6 або 12 місяців і вони матимуть часове обмеження в’їзду у пішохідну зону.

Заїжджати для розвантаження/завантаження товарів такий транспорт має право з 6 год. до 11 год.

Для отримання права на в’їзд у пішохідну зону у період з 8 год. до 11 год. власники цих транспортних засобів повинні сплатити на рахунок ЛКП «Муніципальна варта» відповідну плату. Водії транспортних засобів категорії «Г» зобов’язані залишити пішохідну зону не пізніше 11.00 год.

До категорії «Д» належать транспортні засоби, які обслуговують офіційні делегації, тимчасові події і заходи, які відбуваються на території пішохідної зони, а також у разі виняткових потреб мешканців, підприємств і закладів.

Для термінового в’їзду мешканці можуть звернутися до чергового працівника ЛКП «Муніципальна варта» у разі таких нагальних потреб:

1. Вивезення тіла під час похорону.

2. Отримання травми, що потребує невідкладного візиту до лікарні.

3. Весільної процедури (дві машини) для мешканців, які зареєстровані у пішохідній зоні.

4. Завезення великогабаритної побутової техніки.

В’їзд та виїзд у пішохідну зону слід здійснювати через вул. Руську (зі сторони вул.

Підвальної), вул. Памви Беринди (зі сторони просп. Свободи), вул. Братів

Рогатинців (зі сторони пл. А. Міцкевича). Наскрізний проїзд через пішохідну зону заборонено.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*