У Львові запрацюють поліцейські мобільні групи з протидії насильству «ПОЛІНА»

У Львові працюють над впровадженням мобільних груп з протидії насильству «ПОЛІНА».

Про це у коментарі для 032.ua розповів речник патрульної поліції Львівщини Мар’ян Шпитак.

Читайте також: У Львові винесли догани вихователю та завідувачу дитсадка, з якого без нагляду вийшов на вулицю 5-річний хлопчик

За його словами, четверо інспекторів відділу зв’язків з громадськістю зі Львова уже пройшли кваліфіковане навчання у Дніпрі.

«Саме вони невдовзі навчатимуть учасників мобільних груп, що отримали назву «ПОЛІНА» (ПОЛІція проти НАсильства) та працюватимуть для запобігання та протидії домашнього насильства у нашому місті. До кінця цього року триватиме відбір кандидатів у мобільні групи», — зазначив Мар’ян Шпитак.

Варто зазначити, що, окрім патрульних, до складу мобільної групи входитимуть дільничні офіцери поліції та представники ювенальної служби. Групи реагуватимуть виключно на виклики щодо домашнього насильства.

У патрульній поліції наголошують, що сьогодні домашнє насильство є серйозною проблемою, відтак, для її вирішення потрібна комплексна допомога.

Читайте також: Нові заклади Львова: 6 ресторанів, які нещодавно відкрили у місті

Додамо, що пілотний проект «ПОЛІНА» був запроваджений МВС ще торік, але лише у кількох містах країни. Зараз його впроваджують на загальнонаціональному рівні.

Нагадаємо, в Україні запрацювали копи на мотоциклах.

Дякуємо : 032.ua

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*