У Львові закрили на ремонт ще частину вул. Личаківської – до Пасічної

понеділок, 26 березня, 2018, 17:00 Львів

У Львові закрили на ремонт ще частину вул. Личаківської – до Пасічної

У Львові від суботи, 24 березня, і до 22.00 1 серпня 2018 року перекрито рух транспорту на вул. Личаківській (від вул. Б. Котика до вул. Пасічна).

Про це інформує прес-служба ЛМР з посиланням на департамент житлового господарства та інфраструктури.

З метою забезпечення проведенням капітального ремонту вул. Личаківської від суботи, 24 березня, до 22.00 1 серпня 2018 року буде перекрито рух транспорту на вул. Личаківській (від вул. Б. Котика до вул. Пасічна).

Об’їзд дороги здійснюється відповідно до розробленої схеми організації дорожнього руху. Роботи виконує ТзОВ «Онур» на замовлення ЛКП «Львівавтодор».

Нагадаємо, з 25 березня 2017 року розпочався капітальний ремонт вул. Личаківської (на ділянці від вул. Мечникова до вул. Пасічна з розворотним кільцем). Тендер на виконання робіт виграла компанія «Онур». Орієнтовна вартість робіт 6 млн. євро. Тут буде проведена капітальна реконструкція дорожнього покриття, заміна трамвайної колії, контактної мережі та інженерних мереж, зокрема колектора.

Реконструкція вулиці здійснюється у три етапи. Перший етап – це роботи на перехресті вул. Личаківської з вул. Мечникова. Другий етап – роботи на ділянці від вул. Круп’ярської до вул. Б. Котика. І третій етап – від вул. Б.Котика до вул. Пасічної.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*