У Львові відкрили оновлений Личаківський відділ соціального захисту

вівторок, 7 серпня, 2018, 17:14 Львів

У Львові відкрили оновлений Личаківський відділ соціального захисту

З початку серпня у Личаківському районі Львова запрацював оновлений відділ соціального захисту за моделлю центру надання соціальних послуг у форматі «Прозорий офіс». Його відкрили на базі Личаківської районної адміністрації на вул. К. Левицького, 67.

Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

«За декілька останніх років ми старалися в кожному відділі соціального захисту зробити комфортні умови для прийому наших громадян, оскільки сюди звертається напевно, найбільша кількість людей, порівняно з іншими службами і міста, і держави. Для прикладу, минулого року до всіх відділень і управлінь соціального захисту міста звернулося більше 500 тисяч громадян. Усього у нас працює 299 осіб, і з них у Личаківському відділі – 35 працівників, які вже надали цього року 50 тисяч консультацій мешканцям Личаківського району.

Приміщення на Театральній були дещо некомфортні і для мешканців, і для працівників: не було можливості зробити електронну чергу, місце для очікування, дитячий куток, оскільки це старий будинок. Тому знайшли можливість реалізувати такий проект саме в Личаківській адміністрації, оскільки це комфортно, навіть вже через локацію. І тепер для мешканців набагато зручніше – можна одночасно декілька справ вирішити в адміністрації: піти в Центр надання адміністративних послуг і здати необхідні документи, взяти довідку в Пенсійному фонді, який є на першому поверсі, одразу оформити вид допомоги чи отримати консультацію у відділі соціального захисту. Це зручно. Є обладнаний підйомник для осіб з інвалідністю, створено комфортні умови для очікування, навіть якщо є невеличка черга. Усе прозоро, видно, над чим працюють спеціалісти, чим зайняті. Також є можливість скористатися безкоштовним інтернетом», – розповів начальник управління соціального захисту Львівської міської ради Ігор Кобрин.

Зокрема, метою цього пілотного проекту є створення Центру для запровадження ефективної системи надання послуг у сфері соціальної політики шляхом об’єднання в одному будинку двох органів, які надають соціальні послуги. А це Личаківський відділ соціального захисту управління соціального захисту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради та Личаківське об’єднане управління Пенсійного фонду України м. Львова», – додав Кобрин.

У рамках реалізації проекту, проведено реконструкцію приміщень на вул. К. Левицького, 67 на загальну суму 3,2 млн. грн. Зокрема, за рахунох видатків бюджету розвитку міського бюджету м. Львова – 2,2 млн. грн., за рахунок субвенції з державного бюджету – 1 млн. грн. Зараз уже завершено відповідні роботи та облаштовано приміщення Личаківського відділу соціального захисту управління соціального захисту Львівської міської ради, та Личаківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України м. Львова.

Довідка.

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 11.10.2017 № 736-р «Про реалізацію на території м. Дніпра, Києва, Львова, Одеси та Харкова пілотних проектів щодо створення центрів надання соціальних послуг у форматі «Прозорий офіс», Львівська міська рада бере участь в реалізації вищезазначеного пілотного проекту.

Окрім цього, Міністерством соціальної політики України, в рамках проекту «Модернізація системи соціальної підтримки населення України» 24.04.2018 та 10.05.2018, укладено договори з Об’єднанням підприємств ТОВ «КОМФОРТЗОН», ТОВ «ВК «ЕСТЕКО» та з ТОВ «ЕНДЖІ СЕРВ» для забезпечення офісними меблями та комп’ютерним обладнанням центрів соціальних послуг у форматі «Прозорий офіс».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*