У Львові під час пікету міської ради посварилися учасники АТО, — ВІДЕО

У вівторок, 7-го серпня, учасники АТО прийшли пікетувати міськраду Львова з вимогою забезпечити учасників бойових дій житлом замість виплати  виплати допомоги у 100 тисяч гривень.

На акцію під Ратушу прийшло не більше 10 учасників, а більша частина військових, як виявилося згодом, взагалі не підтримувала вимоги своїх товаришів, через що між учасниками акції спалахнув словесний конфлікт, інформує кореспондент сайту 032.ua.

Як пояснив журналістам голова ВПО «Воля» Руслан Фігель, за 100 тисяч гривень, які наразі міська рада Львова виділяє учасникам АТО, неможливо придбати нерухомість. Тому військові хотіли запропонувати міськіій владі збільшити фінансову допомогу до 300-500 тисяч грн.

«Стільки становить розмір першого внеску за квартиру, хто може взяти її в кредит. Або: усі забудовники, будуючи будинки, роблять благодійний внесок на Ратушу – нехай якщо людина відмовляється від свого права на землю, дають їй квадратними метрами. За середньо ринковою вартість 8 соток землі у Львові – виходить однокімнатна квартира, людина доплатить 5-6 тис. доларів і буде мати житло», –  сказав Фігель. 

Дякуємо : 032.ua

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*