У Львові охорона не хотіла впускати дітей на спортивні корти

Діти та тренери ледве змогли провести заняття з тенісу.

11 червня зранку на ґрунтові тенісні корти ДЮСШ «Спартаківець» у Львові по вулиці Мельника, 18 охорона ТзОВ «Палац спорту «Україна» не хотіла впускати дітей та тренерський склад на корти, — передає 032.ua.

Як повідомили у соцмережах активісти руху «Ідея нації», Палац спорту орендує землю, де розташовані корти, в міста до 2022 року. Групу не пустили на корти, мотивуючи це тим, що немає графіку занять. І лише після того, як діти почали займатися тенісом на дорозі за межами спорткомплексу, їм дозволили таки зайти на територію.

Читайте також: Куди піти у Львові цього тижня

Нагадаємо, що раніше у Львові заявили про намір восени 2018 року розпочати відновлення Палацу спорту «Україна». Окрім відновлення приміщень спорткомплексу, у планах — створення громадського простору довкола будівлі, кафе, двох басейнів, підземного паркінгу та реконструкція критих кортів.

Колектив спортшколи, батьки дітей, які займаються в гуртках тенісом, а також місцеві мешканці виступили проти реконструкції, оскільки бояться, що на місці 100-річних ґрунтових кортів на Мельника, 18 буде паркінг, а молодому поколінню не буде де займатися спортом. Ініціативна група львів’ян неодноразово влаштовувала пікети проти забудови, а також створила відповідну петицію, яку станом на нині підписало 428 людей із 500 необхідних.

Дякуємо : 032.ua

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*