У Львові на території, де колись була Пересильна тюрма, відкрили стрип-клуб

Згідно із інформацією, яку опубліковано на офіційному сайті музею “Територія терору”, на пр.Чорновола і справді колись діяла Пересильна тюрма № 25.   

Створена вона була у Львові восени 1944 р. радянською окупаційною адміністрацією, що прийшла на зміну нацистській. Основним призначенням Пересильної тюрми був збір та відправка в’язнів «етапами» у виправно-трудові табори ГУЛАГу.

На «львівську пересилку» звозили засуджених в’язнів з інших тюрем Західної України, де вони перебували від тижня до року в очікуванні на свій етап. Ліквідували Пересильну тюрму №25 у червні 1955 року.

Як з’ясував журналіст 032.ua , в основному приміщення за адресою пр. Чорновола, 45А, де і відкрили заклад, належать Львівській облраді, але там кажуть, що до цього стрип-бару жодного стосунку не мають. 

“На пр. Чорновола, 45а чимало корпусів. Якщо говорити про приміщення, які розташовані на розі пр.Чорновола-Хімічна, то там є багато об’єктів приватної власності, які не належить обласній раді”, — повідомив у коментарі нашому виданню Микола Бандра, начальник управління майном спільної власності Львівської обласної ради.

З огляду на те, що приміщення є приватним, впливати на те, що там відбувається міські посадовці кажуть – не можуть. 

У Львівській міськраді кореспонденту 032.ua повідомили, що зауваження підприємцю зробили лише через вивіску, адже, виявилось, що він без дозволу додав до своєї вивіски такі слова, як «strip” та «gentlemen’s club» .

“1 лютого 2018 року до міськради звернулося ПП “Клуб Адам” і отримало дозвіл тільки на верхній надпис і логотип. Більше ніяких речей ніхто не погоджував. Чотири конструкції є самовільними і адміністративно-технічним управлінням скеровано їм вимогу щодо демонтажу. До 5 червня вони повинні це добровільно демонтувати”, — Віктор Пецух, начальник відділу архітектурно-художнього оформлення міста Львівської міськради.

Станом на сьогодні, наскільки відомо 032.ua, елементи конструкції демонтували. На вході залишився тільки надпис компанії та логотип.  

Дякуємо : 032.ua

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*