У Львові на кількох сміттєвих майданчиках влаштують роздільний збір харчового сміття

п’ятниця, 9 листопада, 2018, 15:27 Львів

У Львові на кількох сміттєвих майданчиках влаштують роздільний збір харчового сміття

Виконавчий комітет Львівської міської ради сьогодні, 9 листопада, погодив реалізацію у місті пілотного проекту з роздільного збору харчових та садових відходів від населення.

Згідно з рішенням, ЛКП «ТФ «Львівспецкомунтранс» на території, яку обсновує, обере ЛКП, ЖБК, групи ОСББ або інших споживачів, на якій реалізують пілотний проект.

Відтак на обраних сміттєвих майданчиках встановлять спеціальні контейнери для роздільного збору харчових та садових відходів. Сміття з цих контейнерів щоденно вивозитимуть на станцію компостування, обладнання для якої у термін до 1 березня має придбати ЛКП «Зелене місто».

«Відповідно до морфології, 50% у складі твердих побутових відходів є харчові та зелені відходи. Тому пропонується запровадити такий пілотний проект: на певній визначеній території, в межах обслуговування «Львівспецкомунтранс», на існуючих контейнерних майданчиках будуть встановлені спеціальні контейнери для збору харчових та садових відходів для населення. Також буде виділено окремий сміттєвоз, буде придбано 3 мобільні компостери, буде здійснюватись компостування цих відходів, щоб не допустити потрапляння цих відходів на полігон. Пропонується також внести зміни до програми озеленення міста Львова в частині використання отриманого компосту», – розповів під час засідання виконавчого комітету Сергій Сало, в.о. директора департаменту з питань поводження з відходами.

Нагадаємо, у Львові, вслід за Славським, обмежили використання поліетиленових пакетах у магазинах.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*