У Львові маршрут «Аеропорт – Залізничний вокзал» курсує з інтервалом 1,5 год

четвер, 12 квітня, 2018, 15:48 Львів

У Львові маршрут «Аеропорт – Залізничний вокзал» курсує з інтервалом 1,5 год

З 10 квітня розпочав курсувати експериментальний маршрут сполученням «Аеропорт – Залізничний вокзал». На маршруті працює один великий автобус. Середній інтервал між рейсами півтори години. За два дні роботи цим маршрутом скористалося 28 осіб.

Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

«Маршрут сполученням «Аеропорт – Залізничний вокзал» – це експериментальний маршрут. Він запроваджений на один місяць, роботу розпочав з 10 квітня. За два дні ним скористалося 28 осіб: 10 квітня – 15 осіб, 11 квітня – 13 осіб. Через місяць будемо аналізувати доцільність запровадження його на постійно», – розповів Орест Хамула, директор ЛК «АТП-1».

Нагадаємо, маршрут сполученням «Аеропорт – Залізничний вокзал» запроваджено з 10 квітня на прохання керівництва Львівського міжнародного аеропорту ім. Данила Галицького, після численних нарад та спільних зустрічей з ЛК «АТП-1» і представниками аеропорту. На маршруті курсує один великий автобус. Маршрут курсує з однією зупинкою на вул. Любінська (біля «Будинку меблів»). Графік руху – з 10.00 год. до 19.45 год., з середнім інтервалом між рейсами півтори години. Перший рейс, о 10.00 год. з аеропорту, останній рейс – о19.45 год. із залізничного вокзалу. Вартість проїзду становить 20 грн.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*