У Дрогобицькому районі визначають першочергові заходи для ліквідації наслідків повені

понеділок, 2 липня, 2018, 14:39 Львів

У Дрогобицькому районі визначають першочергові заходи для ліквідації наслідків повені

Сьогодні, 2 липня, відбулося позачергове засідання Дрогобицької районної комісії з питань ТЕБ та НС, яке провів перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад.

Комісія розглянула питання щодо ліквідації наслідків повені, яка сталася минулими вихідними. Йшлося про першочергові заходи для укріплення моста в с. Ясениця Сільна, дорожнього полотна перед мостом в с. Рибник та берегоукріплення в с. Підмонастирок, а також про стан забезпечення населення с. Довге Гірське продуктами харчування тощо.

Сільські голови Ясениці Сільної та Рибника інформували про поточну ситуацію. За участю представника зайавтодору, сільських голів постраждалих населених пунктів визначено першочергові заходи, які потрібно здійснити для безпечного проїзду через зазначені дороги. Райавтодору також доручено поставити обмежувальні знаки для заборони руху важковагового транспорту через міст в Ясениці Сільній. 

Сьогодні об’єкти дорожнього господарства, які постраждали внаслідок стихії, комісійно обстежать за участю представника облавтодору. За підсумками обстеження буде визначено перелік засобів та робіт, які необхідно невідкладно виконати для укріплення дорожнього полотна, – повідомив власкор IA ZIK з посиланням на відділ організаційної роботи, інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю РДА. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*