У Дрогобицькому районі виділять кошти на інсулін для хворих на діабет

вівторок, 4 грудня, 2018, 10:09 Львів

У Дрогобицькому районі виділять кошти на інсулін для хворих на діабет

У Дрогобицькому районі внесуть зміни до цьогорічного бюджету, щоб забезпечити вирішення невідкладних питань.

Про це учора, 3 грудня, сказав на нараді в райдержадміністрації її очільник Андрій Шевкенич.

Відповідаючи на запитання депутата районної ради Ігоря Гука щодо безоплатного забезпечення хворих на діабет інсуліном, голова РДА зазначив, що, окрім коштів, які надійдуть з обласного бюджету на інсулін, він буде клопотати перед районною радою про виділення на це певної суми з цьогорічного бюджету району.

На нараді також вели мову про бюджет 2019 року. За словами начальника фінансового управління райдержадміністрації Віталія Перхуна, завершується опрацювання проекту районного бюджету, який буде винесений на розгляд чергової сесії райради.

«Завдяки оперативному затвердженню бюджету держави на наступний рік, місцеві ради отримали змогу затвердити свої бюджети протягом двох найближчих тижнів та увійти у новий рік з основним фінансовим документом», – зауважив Віталій Перхун.

Голова райдержадміністрації Андрій Шевкенич закликав керівників  відповідально підійти до формування бюджету 2019 року, щоб забезпечити більш-менш стабільне функціонування бюджетної сфери та життєдіяльність населених пунктів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*