У Дрогобичі хочуть організувати пришкільні оздоровчі табори

понеділок, 14 травня, 2018, 12:59 Львів

У Дрогобичі хочуть організувати пришкільні оздоровчі табори

У Дрогобичі за результатами опитування щодо доцільності створення оздоровчих таборів на базі шкіл, 1 296 батьків із 3 502 опитаних дали позитивну відповідь, а 2 206 заявили, що не підтримують створення пришкільних таборів.

Про це на нараді в Ратуші доповів начальник відділу освіти міськвиконкому Петро Сушко.

«Те, що така велика кількість батьків схвально віднеслась до функціонування при школах літніх таборів є свідченням того, що нам зараз потрібно максимально ефективно попрацювати над їх створенням, – вважає заступник міського голови Василь Качмар. – Оскільки діти влітку повинні бути зайняті оздоровчо-розвивальними формами роботи, а не марнувати час, ризикуючи своїм здоров’ям».

Зважаючи на те, що функціонування пришкільних таборів передбачає забезпечення харчуванням школярів, то для цього необхідно фінансування з міського бюджету. На наступне сесійне засідання міської ради, яке заплановане на 15 травня, буде внесено проект рішення про виділення з міського бюджету коштів для організації роботи пришкільних літніх таборів.

Нагадаємо, у Дрогобичі організацією літнього відпочинку для дітей займаються відділ молодіжної політики, сім’ї, молоді та спорту міськвиконкому та міський соціальний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, а також благодійна організації «Центр милосердя» та Благодійний фонд «Карітас» УГКЦ та комісія у справах дітей Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ. Однак ці структури займаються оздоровленням лише дітей пільгових категорій.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*