У центрі Львова знову встановили літній майданчик закладу “П’яна вишня”, — ФОТО

На площі Ринок у Львові знову з’явився літній майданчик закладу “П’яна вишня”, хоча 6-го червня столики демонтували через відсутність дозвільних документів на їх встановлення.

Як пояснила в коментарі кореспонденту 032.ua керівник відділу нагляду за станом благоустрою КП “Адміністративно-технічне управління” ЛМР Марина Кустова, підприємці викупили демонтоване майно, відшкодувавши витрати на демонтування та перевезення майна, після чого знову встановили столики поблизу закладу на площі Ринок, 11.  

“Якщо встановлення літнього майданчика є незаконним, його можуть знову демонтувати”, — каже Кустова.

Однак, за словами пані Марини для того, аби працівники “КП “Адміністративно-технічне управління” знову навідалися до недобросовісного підприємця, необхідно щоби РА виявила порушення зі встановлення літніх майданчиків. Тоді збирається спецкомісія, яка визначає перелік майданчиків, які підлягають демонтажу.

Наразі жодних звернень щодо неправомірно встановлених літніх столиків на площі Ринок упраління не отримувало.

“Ми вже неодноразово прибирали майданчики цього закладу. Є передбачені штрафи за незаконне встановлення літніх майданчиків, але очевидно, що ці стягнення є не такими великими, аби змусити підприємця працювати в рамках закону», — зазначила Марина Кустова.

Нагадаємо, що 6-го червня працівники адміністративно-технічного управління ЛМР здійснили демонтаж літнього майданчика закладу «П’яна вишня», розташованого на площі Ринок, 11. Демонтаж провели, оскільки заклад не мав дозвільних документів на встановлення літнього майданчика.

Читайте також на нашому сайті: 

У Львові представили 14 учасниць, які боротимуться за титул «Міс Львів 2018», — ФОТО.

Дякуємо : 032.ua

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*