У центрі Львова знімають рекламний ролик, — ВІДЕО

3 серпня на центральній площі Львова зробили імпровізований майданчик та знімають рекламний ролик.

Як повідомляє кореспондент сайту 032.ua, зйомки відбуваються на території площі Ринок від фонтану Амфітріти до фонтану Адоніса. Рух пішоходів по цій ділянці обмежений: з обох боків майданчика стоять охоронці, які пропускають людей лише в паузах між дублями.

Зазначимо, що площу Ринок перекривали також у неділю, 2-го серпня. Сьогодні зйомки на площі Ринок тривали до 14:00. Зніматимуть ролик і біля Гарнізонного храму на вулиці Театральній — з 17:00 до 19:00. Паралельно частина зйомок відбувається у ресторації “Правда” на площі Ринок, з 10:00 до 17:00.

Читайте також: 10 крутих подій серпня, які не залишать вас байдужими

На місці присутній “зірковий” трейлер, а також замовник реклами і представники агенції, які нею займаються. Кореспондент сайту 032.ua намагався отримати у них коментар, але отримав відмову у відеозйомці та поясненні ситуації. Учасниця знімальної групи мотивувала це тим, що “замовник нервується”.

Як вдалося з’ясувати кореспонденту 032.ua, ролик орієнтований на зарубіжного глядача, тож львів’янам навряд чи вдасться його побачити. Але пропонуємо переглянути як виглядає площа Ринок у Львові станом на нині:

Дякуємо : 032.ua

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*