У Буському районі хочуть призупинити діяльність сільської школи

п’ятниця, 25 травня, 2018, 14:01 Львів

У Буському районі хочуть призупинити діяльність сільської школи

У Буському районі з 1 вересня планується призупинення навчання в Кудирявецькій загальноосвітній школі І ст.

Про це йшлося під час  спілкування голови райдержадміністрації Петра Мороза, його заступника Тетяни Сай і начальника відділу освіти РДА Галини Олійник з мешканцями села Кудирявці.

Про це ІА ZIK повідомили у Буській райдержадміністрації.

Йшлося про необхідність призупинення роботи місцевої початкової школи з 1 вересня 2018 року, у зв’язку з недостатньою наповнюваністю класів і високою вартістю утримання одного учня.

У райдержадміністрації зазначають, що на сьогодні в цьому навчальному закладі здобувають освіту лише десятеро дітей, причому вартість утримання кожного учня складає 27 тис. грн на рік при середньообласному показнику в 12,5 тис. грн.

Наступного навчального року найменших учнів довозитимуть шкільним автобусом, як і старших дітей села, до навчального закладу в с.Новосілки та у зворотньому напрямку.

У разі збільшення кількості дітей до необхідної норми, школа відновить свою повноцінну роботу.

Питання щодо призупинення діяльності Кудирявецької загальноосвітньої школи І ступеня винесено для розгляду та прийняття рішення на сесію Буської районної ради, яка відбудеться вже найближчого четверга, 31 травня, розповіли у райдержадміністрації.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*