Три бізнес-центри у Львові відмовились від пошуку вибухівки, після повідомлення аноніма

Уже вчетверте від початку червня анонім повідомив про замінування кількох міських бізнес-центрів.

8 червня о 9:09 ранку, а потім о 10:26 на «Гарячу лінію міста» поступило СМС-повідомлення про закладення вибухових пристроїв у місті Львові,- передає 032.ua.

Як зазначили у департаменті з питань цивільного захисту ЛОДА, анонім назвав адреси шести бізнес-центрів: по вул. Промисловій, 52; вул. Б. Хмельницького, 176; вул. Науковій, 7А, 7Б, 7Д; вул. Шевченка, 111А; вул. Героїв УПА, 73, корпус 5 та вул. Зеленій, 109.

Вимог, виконання яких могло б відвернути вибухи, не висувалось.

Читайте також: ДАБІ України видала сертифікат на експлуатацію перинатального центру

На місцях подій, працювали основні підрозділи сил цивільного захисту області і міста Львова. Усі території обгородили, виставили охорону та припинили доступ сторонніх осіб.

О 16:30 пошукові роботи були завершені. На вулиці Промисловій, Зеленій та Шевченка вибухових пристроїв не виявили. Три бізнес-центри — по вул. Науковій, Богдана Хмельницького та Героїв УПА від обстеження будівель відмовились.

Нагадаємо, що доведена до абсурду ситуація із повідомленнями про замінування бізнес-центрів триває у Львові уже кілька місяців: стабільно від трьох до п’яти разів на місяць аноніми повідомляють про закладену в будівлях вибухівку, якої так і не знаходять. Станом на 9 червня, повідомлення про замінування бізнес-центрів надходило чотири рази від початку місяця.

Дякуємо : 032.ua

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*