Стало відомо, хто облаштує громадський простір та Меморіал пам’яті Небесної сотні у Львові

ЛКП «Зелений Львів» уклало угоду з ТОВ Т.В.Д, яке облаштує громадський простір та Меморіал пам’яті Героїв Небесної сотні у сквері На Валах.

Відповідна інформація опублікована на порталі електронних закупівель Prozorro, інформує сайт 032.ua.

Зазначимо, що згідно з даними ЄДР, ТОВ Т.В.Д зареєстроване у 2008 році  у Львові. Фірма займається виробництвом дерев’яних будівельних конструкцій та столярних виробів. Кінцевим бенефіціаром компанії є громадянин Словенії Віталій Кіндій.

Роботи з облаштування громадського простору та Меморіалу пам’яті Небесної сотні фірма-переможець має завершити навесні 2019 року. 

Нагадаємо, що в квітні міський голова Львова заклав капсулу на місці майбутнього будівництва меморіалу героїв Небесної сотні.

Зазначимо, що переможцями в конкурсі на облаштування громадського простору пам’яті Героїв Небесної Сотні, стала львівська команда архітекторів у складі Андрія Лесюка, Марії Яструбчак та Христини Пундак.

Особливістю проекту є те, що на даху мосту будуть дірками зроблені імені Героїв Небесної Сотні. Коли падатиме дощ, то він просочуватиметься через ці дірки. Це такий собі символізм, нібито ці каплі дощу – це сльози за загиблими. А коли ж світитиме сонце, і промені просочуватимуться, це символізуватиме наше світле майбутнє. Те, за що боролись хлопці.

Читайте також на нашому сайті:

У Львові знову оголосили тендер на ремонт площі Двірцевої.

Дякуємо : 032.ua

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*