Сьогодні у центрі Львова відбудеться феміністичний марш

Цьогоріч у Львові жінки уже вчетверте вийдуть на вулиці міста з феміністичним маршем, темою якого стане «Сестринство, підтримка, cолідарність».

Як зазначили у ГО «Феміністична майстерня», таким чином львів’янки висловлять одна одній підтримку у щоденній боротьбі за право на безпеку, самореалізацію та повагу, — інформує кореспондент сайту 032.ua.

Марш розпочнеться 8 березня о 13:00 на площі Ринок у Львові.

Свою мотивацію феміністки пояснюють бажанням жити у безпечному та комфортному для жінок суспільстві, позбавитись штучного розподілу на «жіночу» й «не жіночу» справу, а також вибороти право особистого вибору.

«Ми нагадуємо, що рішення, як і з ким жити, народжувати, розлучатися — це наш особистий вибір. Ми хочемо попередити, що сексизм, який змушуватиме нас сумніватися в своїй цінності і людській гідності, обертатиметься нашою колективною злістю», — підкреслили організаторки події.

Читайте також: Кіноафіша Львова: що подивитися на вихідних 8 — 11 березня.

Феміністки додали, що на марш можуть прийти жінки різного віку, соціального статусу, походження, раси, стану здоров’я тощо; головне — це розуміння важливості жіночої взаємопідтримки.

«Ви не зобов’язані називати себе феміністкою. Для нас важливо, щоб ви з повагою ставилися до всіх жінок, присутніх на марші. Просто прийти — це вже багато», — резюмували львів’янки.

Нагадаємо, раніше сайт 032.ua запросив на розмову представницю феміністичного руху Львова Юлію Адмірал, яка розповіла, про долю феміністок в Україні та чому День Матері не замінить 8 березня.

Додамо, що окрім феміністичного маршу, на 8 березня у Львові відбудеться виставка «Амораль Норма» (з 18:00 на пл. Ринок, 42) і серія вечірок у жанрі електронної танцювальної музики «Women Play Music» (з 22:30 у пабі «UNDERGROUND» по вул. Коперника, 17).

Дякуємо : 032.ua

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*