Скандальний МАФ поблизу «Супутника» таки перенесуть

На Левандівці перенесуть скандально відомий МАФ поблизу мистецького центру «Супутник», який розташовується на вулиці Повітряній, 22а.

Відповідне рішення ухвалив виконавчий комітер міськради Львова, інформує прес-служба мерії міста.

Так, за словами заступника міського голови Львова з питань розвитку.Андрія Москаленка, на ділянці, де наразі стоїть МАФ, необхідно замінити мережі. Аби виконати ці роботи, об’єкт необхідно перенести в інше місце.

Нагадаємо, що влітку минулого року у Львові розгорівся скандал навколо МАФу, який розташовується поблизу мистецького центру «Супутник». В мерії власника об’єкта називали необросовісним підприємством: в його магазині поряд із мистецьким центром, в який ходять багато дітей, торгували алкоголем та цигарками. Влада неодноразово зверталася до підприємця з проханням перенести МАФ, однак бізнесмен ігнорував звернення депутатів.

Читайте також: «Знаю Агашкова як людину з загостреним відчуттям справедливості і високого рівня відповідальності», — Юлія Хомчин.

Зазначимо також, що 5-го квітня 2018 року, правоохоронці затримали директора «Супутника» Олександра Агашкова, за підозрою в отриманні хабара. Згодом суд відпустив затриманого на поруки. 

Дякуємо : 032.ua

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*