Садовий заявив, що братиме участь в президентських виборах

Сьогодні, 3-го жовтня, міський голова Львова Андрій Садовий під час зустрічі з організаторами молодіжного форуму «#Молодвіж» у коворкінгу «Communa» заявив, що братиме участь в президентських виборах.

Про це йдеться в повідомленні на офіційному сайті Об’єднання «Самопоміч», повідомляє 032.ua.

За словами Андрія Івановича, він буде відновлювати довіру суспільства в Україну, а ключовими елементами кампанії стануть «мобілізація молоді, розрив корупційної кругової поруки в політиці і технологічна модернізація країни».

«Перед вами сьогодні весь світ, але збудувати свою власну країну можливо лише тут. Я пропоную вам боротися за неї разом. Ми відстали від світових лідерів на десятки років. Мусимо сконцентрувати всі сили і інтелект нації, аби наздогнати світ. Це питання національної безпеки і виживання. Інакше не буде ані добробуту, ані щастя, ані перемоги у війні. Але все в наших руках і нам під силу», — сказав Садовий.

Згодом на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook Андрій Іванович написав, що його рішення є непросте, але обмірковане та відповідальне.

«Моя кампанія буде прагматичною пропозицією Україні. Я представлю бачення, команду і план дій, які достойні моєї рідної держави», — йдеться в дописі Садового.

Раніше про свою готовність брати участь в президентських виборах в Україні вже заявили екс-прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко, мер Глухова Мішель Терещенко, чинний президент України Петро Порошенко та колишній міністр оборони України Анатолій Гриценко.

Нагадаємо, що Андрій Садовий вперше став міським головою Львова у квітні 2006 року. Взимку 2012 року він створив партію «Об’єнання Самопоміч». З того часу журналісти неодноразово запитували Садового, чи збирається він йти на вибори президента у 2019 році, однак він не давав чіткої відповіді.

Зазначимо, що нового керівника країни українці обиратимуть у березні 2019 року. Передвиборча кампанія стартує 3-го січня наступного року.

Кореспондент 032.ua звернувся за коментарем в прес-службу міської ради Львова щодо заяви Андрія Івановича.  В мерії пообіцяли найближчим часом прокоментувати слова Садового. 

Дякуємо : 032.ua

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*