На Старосамбірщині оголосили конкурс на найкращу зупинку

середа, 6 червня, 2018, 15:18 Львів

На Старосамбірщині оголосили конкурс на найкращу зупинку

Старосамбірська районна рада оголосила початок щорічного районного конкурсу «Найкраща зупинка 2018 року».

Конкурс спрямований на впорядкування територій населених пунктів, формування їх позитивного іміджу, шляхом поліпшення естетичного та санітарного стану об’єктів масового перебування населення, залучення громадськості до вирішення цих завдань. Про це ІА ZIK повідомили у Старосамбірській районій раді.

До участі в конкурсі запрошуються сільські, селищні, міські громади, учнівські, молодіжні організації Старосамбірського району, яким з 5 червня до 31 липня 2018 року на розгляд необхідні матеріали.

Вимоги до конкурсних робіт: відновлення споруди зупинки (місць для сидіння, смітників); оформлення оздоблення зупинки довільним зображенням, виконаним в українській патріотичній тематиці (вишивки, орнаменту, розпису, тематичної ілюстрації ін.) у довільній техніці.

Критерії оцінювання: естетичне оформлення; оригінальність композиційного рішення; індивідуальність і креативність творчого почерку; активність громади.

Підсумкове засідання журі Конкурсу відбудеться до 10 серпня поточного року.

За результатами оцінювання автори накращих робіт будуть відзначені грамотами Старосамбірської районної ради та грошовими винагородами: за І місце – 5 тис. грн; за ІІ місце – 3 тис. грн; за ІІІ місце – 2 тис. грн.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*