На Сокальщині хочуть встановити рекорд України з висаджування найдовшої липової алеї

п’ятниця, 13 квітня, 2018, 16:12 Львів

На Сокальщині хочуть встановити рекорд України з висаджування найдовшої липової алеї

У суботу, 14 квітня, у м. Великі Мости Львівської області відбудеться встановлення нового рекорду України «Висадка найдовшої алеї лип» у категорії «Жива природа».

Про це ІА ZIK повідомили у Сокальській районній раді. 

Відтак, алею висаджуватимуть вздовж дороги Р-15 Ковель – Володимир – Волинський – Червоноград – Жовква від м. Великі Мости до початку території Жовківського району. Кількість дерев – 1200 штук. 

Запланована загальна протяжність липової алеї з двох боків – 5 км 600 м. 

Станом на 12 квітня експертна Рада Національного реєстру рекордів України розглянула можливість встановлення заявленого рекорду і прийняла рішення щодо можливої реєстрації рекорду в номінації «Висадка найдовшої алеї лип».

Нагадаємо, 21 квітня 2017 року, в рамках відзначення Всевітнього дня Землі на Сокальщині висадили липову алею (висадили близько тисячі лип). Участь в екологічній акції взяли представники Сокальської районної ради, СРДА, районні депутати дорожники та лісники Державного підприємства «Жовківське лісове господарство». Висадили липи в урочищі Чорний ліс «Жовківського держлісгоспу», вздовж дороги Р 15, в районі від села Сілець до міста Великі Мости, протяжністю більш як 2 кілометри. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*