На розгляд сесії ЛМР винесуть ухвалу про виділення 76 млн грн на великогабаритні автобуси

п’ятниця, 13 квітня, 2018, 13:50 Львів

На розгляд сесії ЛМР винесуть ухвалу про виділення 76 млн грн на великогабаритні автобуси

На найближчому сесійному засіданні ЛМР, яке заплановане на 19 квітня, депутати розглянуть питання щодо виділення з бюджету розвитку 76 млн грн на придбання великогабаритних автобусів.

Як інформує кореспондент ІА ZIK, сьогодні виконавчий комітет ЛМР прийняв рішення «Про внесення змін до переліку об’єктів, видатки на які передбачені з бюджету розвитку міського бюджету Львова».

«Згідно з проектом рішення «Про схвалення змін до переліку об’єктів, видатки на які фінансуються з бюджету розвитку міського бюджету», пропонується винести на розгляд сесії міської ради питання щодо виділення 76 млн грн ЛК «АТП-1» на придбання 12-тиметрових автобусів», – доповіла Ірина Кулинич, директор департаменту економічного розвитку ЛМР.

Нагадаємо, на останньому засідання депутати Львівської міської ради надали дозвіл ЛКП АТП №1 на закупівлю автобусів умовах фінансового лізингу. Прийнята ухвала передбачає, що ЛКП АТП-1 придбає 150 великих автобусів загальною вартістю не більш як 800 млн грн у лізинг на 36 місяців.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*