На Прикарпатті збирають гроші для випускників інтернату, щоб забезпечити речами першої необхідності

На Прикарпатті збирають гроші для випускників інтернату, щоб забезпечити речами першої необхідності

На Прикарпатті Мальтійська служба допомоги організувала благодійний фотопроект «Валіза у майбутнє» для 18 випускників Печеніжинської спеціальної школи-інтернату. Мета акції – забезпечити випускників речами першої необхідності у самостійному дорослому житті за межами інтернату.

Про це сьогодні, 11 травня, повідомив власкор IA ZIK.

Це вперше в Івано-Франківській області реалізується такий проект, проте Мальтійська служба допомоги має надію зробити його традиційним. Адже щороку із 20 шкіл-інтернатів області випускається приблизно 180 учнів, серед яких 85% вступає до професійно-технічних училищ, 5% – до вищих навчальних закладів і всі вони потребують допомоги.

На «стометрівці» Івано-Франківська відбулася благодійна виставка фотографій випускників інтернату за підтримки відомого франківського фотографа Сергія Горічка. Під час неї перехожих інформували про акцію і кожен охочий міг до неї долучитися.

Збір коштів триває до 20 травня у офісі Мальтійської служби допомоги за адресою: Івано-Франківськ, вул. Лесі Українки 1 або ж на Картку Приватбанку 5169330508143705 чи розрахунковий рахунок в Приватбанку 26003052517914, МФО 336677. Отримувач: БО Мальтійська служба допомоги. Призначення: благодійна пожертва. Акція «Валіза в майбутнє». Без ПДВ.

Також, щоб долучитись до акції можна принести нові товари з переліченого нижче списку: постільна білизна, рушники, спальний мішок, посуд, праску та чайник, предмети особистої гігієни – ті речі, якими ми власне користуємось щодня.

Ці подарунки організація планує доставити до Печеніжина 25 травня, безпосередньо на свято останнього дзвоника.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Дякуємо : zik.ua

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*