На Львівщині скоригували регіональне замовлення на кадри у профтехосвіті

вівторок, 15 травня, 2018, 15:31 Львів

На Львівщині скоригували регіональне замовлення на кадри у профтехосвіті

У 2018 році на утримання закладів профтехосвіти Львівщини передбачено 464, 8 млн грн, з яких 290 млн грн – на зарплату, 27,6 млн грн – на енергоносії, 67 млн грн – на стипендії.

Про це 15 травня на сесії Львівської облради повідомила керівник департаменту освіти ЛОДА Любомира Мандзій.

В області функціонує 51 заклад профтехосвіти, з яких 17 – у Львові, 34 – в області, у яких навчається 22,9 тис. учнів. Здійснюється підготовка за 230 інтегрованими робітничими спеціальностями.

Зі слів Л.Мандзій, у 2018 році регіональне замовлення на кадри у профтехсвіті становить 11300 осіб, при цьому зменшено замовлення на спеціальності у сфері обслуговування, а збільшено на професії верстатників, трактористів тощо.

Керівник департаменту повідомила про наміри створити у 2018 році в області 8 навчально-практичних центрів, де готуватимуть спеціалістів робітничих професій. В області вже діють 14 таких центрів.

Як зазначається в інформаційній довідці до проекту рішення, для забезпечення професійно-технічних навчальних закладів у 2018 році є додаткова потреба в коштах на виплати стипендій та оплати комунальних послуг у цих закладах.

Відповідаючи на запитання депутатів, Л.Мандзій зазначила, що департамент розгляне можливість підвищення стипендій для учнів ПТУ.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*