На конкурс пасажирських перевезень у Львові не подався жоден із перевізників

В мерії очікують, що перевізники подадуть свої заявки в останній день прийому.

Про це сьогодні, 12-го вересня, журналістам під час брифінгу розповів в.о начальника управління транспорту ЛМР Олег Партика.

За його словами, перевізники ще можуть подавати свої документи для участі в конкурсі до п’ятниці, 14-го вересня. Однак станом на сьогодні, ніхто з перевізників досі не свої документи не подав. 

Після закінчення терміну прийому документів в мерії два тижні вивчатимуть подані заявки та подаватимуть запити у відповідні інстанції на предмет достовірності отриманих документів. Потім, орієнтовно 2-го жовтня, мало би відбутися засідання конкурсної комісії. 

За 10 днів після цього, ті перевізники, які отримають право перевозити львів’ян, виїдуть на маршрути з новими договорами. 

«Як показує практика, перевізники подадуть свої документи в останній день подачі заявок», — зазначив Партика.

Зазначимо, що конкурс на міські пасажирські перевезення у Львові оголосили 16-го серпня.

Нагадаємо, що провести новий конкурс на визначення міських перевізників у Львові намагаються з січня минулого року. Процедура відкладалася через рішення Дніпропетровського окружного адмінсуду за позовом ПП «Матеріал-Сервіс» з міста Кам’янського, яке нібито не змогло взяти участь у конкурсі.

Читайте також: До Львова прибули 16 білоруських автобусів: як вони виглядають та коли почнуть курсувати містом, — ФОТО.

Додамо також, що 8-го червня виконавчий комітет Львівської міськради затвердив оновлений типовий договір, який укладатимуть з перевізниками після конкурсу на міські автобусні маршрути.

У новому договорі з перевізниками буде передбачений «звичайний» режим роботи автобусів, а не режим «маршрутне таксі». Крім того, у договорі будуть передбачені штрафи за невипуск автобусів на маршрути в розмірі 200 неоподаткованих мінімумів, а за інші порушення – 100 неоподаткованих мінімумів.

Наразі у Львові за тимчасовими договорами працює п’ять міських перевізників: ЛКП «АТП-1», «Міра і К», «Успіх БМ», АТП-14630 та «Фіакр-Львів».

Дякуємо : 032.ua

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*