На Дрогобиччині завдяки програмі ЛакіБукс сільська бібліотека поповнилася літературою для дітей

понеділок, 17 вересня, 2018, 0:55 Львів

На Дрогобиччині завдяки програмі ЛакіБукс сільська бібліотека поповнилася літературою для дітей

У Дрогобицькому районі Верхньогаївська бібліотека поповнилася цікавою літературою для дітей.

За це бібліотекар Світлана Стасик і маленькі читачі дякують програмі ЛакіБукс – проекту Благодійного фонду «Я Майбутнє України» та IT-компанії LuckyLabs, – повідомив власкор IAZIK.

«Свого часу заповнила заявку на участь у програмі та потрапила в сотню переможців, – розповіла С. Стасик. – Книжечки, які надійшли в бібліотеку, неабияк зацікавили дітей».

За словами Світлани Стасик, мета програми ЛакіБукс – інтелектуальна українізація підлітків через поширення науково-популярної літератури про сучасний світ. Просвітницької літератури для цієї аудиторії нині вкрай не вистачає, на відміну від їхніх однолітків у розвинених країнах світу. Програма залучає авторитетних письменників та науковців, перекладачів, ілюстраторів, психологів та освітян і довіряє свої книги різним вітчизняним видавництвам. Відтак українською мовою виходять найкращі приклади сучасної науково-популярної літератури для дітей 10-14 років. Книги безкоштовно поширюються в дитячих бібліотеках України. Електронні версії – доступні для усіх. Також організовуются для підлітків лекції, воркшопи, зустрічі з авторами, науковцями, цікавими партнерами проекту, а на сторінках Фейсбук та Інстаграм – інтерактивні пізнавальні конкурси. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*