На Дрогобиччині 77 осіб хочуть взяти участі у проекті «Рука допомоги»

четвер, 9 серпня, 2018, 9:20 Львів

На Дрогобиччині 77 осіб хочуть взяти участі у проекті «Рука допомоги»

У Дрогобицькому районі управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації прийняло 77 заяв від охочих брати участь у пілотному проекті «Рука допомоги», з них від 75 осіб з малозабезпечених сімей, які отримують державну соціальну допомогу та дві від внутрішньо-переміщених осіб.

Про це повідомив власкор IA ZIK з посиланням на відділ організаційної роботи, інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю апарату РДА.

Суб’єкт підприємницької діяльності Василь Чепеляк нещодавно успішно захистив бізнес-план на обласній комісії, його бізнес–план СПД Федора Андрійчика скеровано на розгляд обласної комісії, а СПД Ярослав Янів підбирає постачальника на обладнання – бізнес-план буде подано на розгляд обласної комісії ще в цьому місяці.

Триває співпраця з сільськими та селищними радами щодо залучення учасників пілотного проекту до громадських робіт. 10 сільським радам затверджено кошти на співфінансування на громадські роботи. З травня сільськими радами залучено сім осіб з числа членів малозабезпечених сімей – учасників пілотного проекту – до громадських робіт.

Відповідно до затвердженого порядку, на сьогодні працевлаштовано шість учасників пілотного проекту.

За сприянням управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, два учасники проекту «Рука допомоги» у лютому 2018 року отримали фінансову допомогу на започаткування власної справи.

У районі продовжується інформаційно-роз’яснювальна робота серед малозабезпечених сімей, внутрішньо переміщених осіб та суб’єктів підприємницької діяльності щодо їх участі у пілотному проекті «Рука допомоги».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*