Мерія укладе тимчасові договори лише на 7 з 12 автобусних маршрутів, на які не подалися перевізники

п’ятниця, 9 листопада, 2018, 14:48 Львів

Мерія укладе тимчасові договори лише на 7 з 12 автобусних маршрутів, на які не подалися перевізники

Львівська міськрада укладе тимчасові договори лише на 7 автобусних маршрутів, на які під час конкурсу не подався жоден перевізник.

Рішення укладення тимчасових договорів з перевізниками, які обслуговували ці маршрути раніше, сьогодні прийняв виконавчий комітет ЛМР.

«Йдеться про те, щоб укласти з тимчасові договори з перевізниками на маршрути які ніхто не подався терміном на 3 місяці. За цей час допрацювати ці маршрути, можливо, відкорегувати, щоб вони були більш привабливими і оголосити конкурс», – сказав в.о. начальника управління транспорту Олег Партика.

Відтак, тимчасові договори укладуть з 12 листопада на 3 місяці або до моменту укладення договору з переможцем конкурсу на обслуговування семи маршрутів: № 37, № 18, № 40, №19, №36, №48, №50.

На решту п’ять маршрутів: №12, №30, №35, №49, №54, обслуговувати яких не було охочих, тимчасових договорів не укладатимуть. Як йдеться в рішенні виконкому, чиновники розглянуть можливість та у разі доцільності здійснять коригування схеми руху цих маршрутів.

Повторний конкурс на маршрути мають оголосити не пізніше, аніж до 12 січня 2019 року.

Нагадаємо, 26 жовтня у Львові таки провели конкурс з визначення перевізників. Сюрпризу не сталося – наступні 5 років міські маршрути обслуговуватимуть п’ять перевізників, які працюють на ринку нині: АТП-1, АТП-14630, Міра і К, Успіх БМ, Фіакр-Львів. Втім на 3 лоти, а це 12 маршрутів, пропозиції не було.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*