Львів’янка вимагає побудувати комплекс із переробки відходів у місті

«Оскільки Львів позиціонує себе як, «Відкритий для світу», вважаємо за необхідне залучити європейських партнерів та їх досвід для вирішення проблеми поводження з відходами. Досить затягувати процес вирішення проблеми, зокрема будівництва комплексу з переробки, як було заявлено громаді! Місто зобов’язане вирішити проблему цивілізованим шляхом, максимально ефективно з екологічної точки зору», — повідомила Ольга Войтенко.

Відтак, авторка петиції вимагає від представників влади: забезпечити вирішення проблеми поводження з відходами; створити дієві передумови для розвитку сортування та перероблення вторинної сировини; збудувати сучасний сміттєпереробний комплекс у встановлені терміни та гарантувати його безпечність; створити систему моніторингу довкілля у зоні його впливу; надати можливість доступу громадськості до всіх етапів вирішення проблеми поводження з відходами; провести комплексну інформаційно-просвітницьку кампанію серед мешканців.

А також — звітувати про всі етапи будівництва сміттєпереробного комплексу;зупинити спекулювання на темі вирішення проблеми поводження з відходами у місті.

Читайте також: За побиття солдата на Львівщині покарали одразу п’ятьох посадовців

«Поводження з відходами не має бути «проблемою», це лише галузь, яка потребує розумного управління. За умови належного управління така галузь є ефективною та безпечною для довкілля. Тому вимагаємо забезпечення впровадження ефективного управління відходами згідно положень Угоди про асоціації між Україною та ЄС. Місто Львів має всі шанси стати першим в Україні, яке наважиться на технологічне вирішення поводження з твердими побутовими відходами. Ми повинні показати гідний приклад не лише всій Україні, а насамперед нашим дітям, які заслуговують на чисте довкілля, безпечне поводження з відходами та гідне майбутнє», — резюмувала Ольга Войтенко.

Зазначимо, що віддати свій підпис під петицією можна за посиланням. Для того, щоб звернення опрацювали у Львівській міськраді, воно повинне набрати 500 або більше підписів за 60 днів.

Додамо, що Державна екологічна інспекція у Львівській області закликала львів’ян сортувати все сміття за видами матеріалів, розділяти його на придатне для повторного використання, для захоронення та небезпечне.Законодавчо це врегульовано статтями 31, 33, 35 та 35-1 Закону України «Про відходи». За порушення вимог щодо поводження з відходами передбачений штраф: на громадян — від 340 до 1360 грн і на посадових осіб, громадян-суб’єктів підприємницької діяльності — від 850 до 1700 грн.

Нагадаємо, раніше сайт 032.ua розповідав як правильно сортувати сміття в домашніх умовах.

Дякуємо : 032.ua

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*