Львів’яни заявили, що готові платити за проїзд більше лише після впровадження е-квитка

Львів’яни відреагували створенням електронної петиції на заяви автомобільних перевізників щодо підвищення вартості проїзду в маршрутках.

Автор петиції Андрій Маринюк наголосив, що збільшувати вартість проїзду у місті Львові доцільно лише після запровадження обіцяного електронного квитка, який дозволить контролювати обіг коштів, — передає 032.ua.

«У Львові перевізники розпочали обговорення підвищення вартості проїзду в громадському транспорті. В умовах повної відсутності контролю коштів, які перевізники отримують за перевезення, всі їх вимоги є недоречними», — зазначив Андрій Маринюк.

Читайте також: Громадський бюджет Львова 2018: ТОП-7 проектів для Франківського району

Львів’янин запропонував накласти заборону на підняття тарифу в місті Львові до впровадження системи е-квитка. І лише після його впровадження здійснити аналіз перевезень та переглянути тарифи.

Станом на нині, відповідна петиція набрала 62 голоси. Додамо, що для розгляду петиції у Львівській міськраді, вона повинна набрати 500 і більше підписів львів’ян.

Нагадаємо, на початку жовтня львівські перевізники заявили про необхідність збільшити тарифи на проїзд у громадському транспорті міста до 9 гривень.

Дякуємо : 032.ua

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*