Львів’ян запрошують безкоштовно переглянути найдобрішу рекламу

26 вересня о 19:00 у «Планеті кіно» (вул. Під Дубом, 7Б), у рамках фестивалю соціальної реклами «Molodiya Festival», у Львові влаштують безкоштовний показ соціальної реклами Charity Ads.

Як повідомили організатори події, глядачам покажуть і розкажуть про найкращі приклади благодійних акцій у світі, щоби надихнути на добрі справи, — передає 032.ua.

«Ролики готували у співпраці зі словенським фестивалем креативності «Golden Drum». Більшість контенту – зі свіжих фестивальних шортлистів», — розповіла співзасновниця фестивалю «Молодія», Наталя Шевчук.

Читайте також: Луція Фрей: одна з перших жінок-неврологів, родом зі Львова, — ВІДЕО

Головна тенденція події цього року — акцент на правах людини (інклюзія, рівність) та захисті природи (боротьба зі змінами клімату, етичне ставлення до тварин).

Показ відбудеться у #ЩедрийВівторок — це всеукраїнський день добрих справ. У 2018 році Україна офіційно долучилася до міжнародної благодійної спільноти Giving Tuesday.

Щороку у понад 150 країнах світу мільйони людей у вівторок, після Дня подяки, влаштовують акції на користь благодійних організацій, розповідають про це в соціальних мережах і закликають робити добрі справи. Організатори львівської події сподіваються, що мешканців Львова показ реклами надихне на добрі справи.

Вхід на показ соціальної реклами вільний, за попередньою реєстрацією.

Дякуємо : 032.ua

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*