Львівський патрульний, повертаючись з тренування, врятував життя жінці, якій раптово стало погано

Сьогодні, 7-го серпня, командир роти четвертого батальйону патрульної поліції Львівської області Микола Калакура врятував життя жінці, якій раптово стало погано посеред вулиці.

Першим про небайдужого чоловіка в соціальній мережі Facebook написав син жінки, яку врятував поліцейський,  інформує сайт 032.ua.

В дописі зазначається, що його батьки поверталися додому з магазину, коли його мамі стало зле і вона знепритомніла.

«Батько розгубився, почав плакати та кликати на допомогу. В цей момент проїздив хлопець, який зупинився, підбіг до матері, оглянув і сказав, що терміново потрібно викликати швидку. Після цього він почав робити непрямий масаж серця, аж до приїзду швидкої, яка прибула за 15 хв десь», — йдеться в дописі.

Згодом з’ясувалося, ще героєм виявився командир роти четвертого батальйону патрульної поліції Львівської області Микола Калакура.

«Повертався з спортзалу, побачив, що на землі лежить жінка, а поряд чоловік махає руками. Я зупинився та сказав негайно викликати швидку. Пульсу не було, тому я почав робити масаж серця до приїзду швидкої. Навіть не знав її долі, поки не зателефонували з управління. Я ж нічого такого не зробив, добре, що все гаразд», — зазначив поліцейський.

До слова, в патрульній поліції зазначають, що Микола Калакура вже не перше рятує життя людям.

Читайте також на нашому сайті:

В квартирі на вулиці Городоцькій знайшли тіло 52-річної жінки.

Дякуємо : 032.ua

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*