Львівська вчителька, яку звільнили після допису у Facebook про Гітлера, подала позов до суду

Вчителька вважає рішення про своє звільнення незаконним. 

24 травня вчителька з історії, а також депутат від фракції “Свобода” Маряна Батюк, звернулася до Шевченківського райсуду з позовною заявою до школи №100 та Управління освіти Департаменту гуманітарної політики Львівської міськради. Про це йдеться у хвалі Шевченківського районного суду про відкриття спрощеного позовного провадження, яка опублікована в Єдиному державному реєстрі судових рішень, повідомляє 032.ua. 

У позовній заяві Мар’яна Батюк просить суд визнати незаконним та скасувати наказ директора школи №100 про її звільнення, поновити її на посаді із 25 квітня та внести відповідний запис до її трудової книжки, де вказати запис про звільнення недійсним. 

Окрім цього, Мар’яна Батюк просить суд стягнути із школи на її користь середній заробіток за час вимушеного прогулу.

Згідно з ухвалою Шевченківського райсуду, судове засідання  у цій справі відбудеться 25 червня цього року о 15.30 год.

Нагадаємо, що 25-го квітня,  Мар’яну Батюк, яка  працювала на посаді вчительки із історії та заступницею директора з виховної роботи було звільнено з роботи в школі №100, що на Сихові.

Причиною її звільнення стало те, що 20-го квітня на сторінці Мар’яни Батюк в соціальній мережі Facebook з’явився допис, в якому вона привітала з днем народження Адольфа Гітлера. Привітання супроводжувалося фразою «Великий чоловік, як не крути…». Вже за годину цей допис було видалено.

Дякуємо : 032.ua

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*