Італійський співак вразив українців піснею про львівську маршрутку, — ВІДЕО

Нещодавно італійський співак Альфонсо Олівер випустив ролик про любов до львівської маршрутки, який за кілька днів «порвав» українські соцмережі. За чотири дні ролик набрав більше 76 тисяч переглядів, понад тисячу репостів та сотні позитивних реакцій і коментарів від користувачів.

(На фото: Альфонсо Олівер, джерело: Facebook)

Як розповіла у коментарі кореспонденту сайту 032.ua менеджер виконавця, львів’янка Лідія Ігнатенко, ідея створення такої пісні виникла рік тому, коли Альфонсо зайшов у маршрутку у Львові та зауважив, що на кожній зупинці людей у салоні стає все більше й більше, до такої міри, що не було як дихати і де стати.

«Тоді він зрозумів, що такий «цікавий», популярний і усіма «коханий» вид транспорту не може залишитись без уваги. Через якийсь час він почав наспівувати «Я тебе люблю, маршрутка». Мелодія прийшла сама по собі, а текст написала я, його дівчина, менеджер і перекладач», — розповіла Лідія Ігнатенко.

Зйомки кліпу відбувались упродовж цього літа, у львівських маршрутках.

«Усе було наживо, ми сідали у переповнені маршрутки і, вмираючи від спеки, «ловили» найсправжніші кадри», — поділилася менеджер Альфонсо Олівера.

Ролик знімала також дівчина співака на смартфон, оскільки відео мало бути найбільш натуральним і відзнятим у «польових умовах»:

Дякуємо : 032.ua

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*