До кінця квітня у Львові відкриють нову Urban-бібліотеку

До кінця квітня обіцяють завершити усі трансформації в бібліотеці на вулиці Устияновича, 4, яка стане Urban-бібліотекою.

Особливістю оновленої бібліотеки є те, що вона не лише виконує функцію позики книг, а й є місцем соціальної та професійної співпраці. Зокрема, тут можуть збиратися архітектори та малювати креслення, створювати проекти, — інформує кореспондент сайту 032.ua.

Нагадаємо, на початку 2017 року приміщення закрили на ремонт, який обійшовся бюджету міста у 1 мільйон 270 тисяч 400 гривень. Раніше кореспондентка сайту 032.ua відвідала Urban-бібліотеку та дізналася, як виглядатиме інтерактивний простір та які події там планують проводити.

Читайте також: Театральний квітень: ТОП-6 захопливих вистав у Львові

Окрім цієї бібліотеки, тривають ремонтні роботи в інклюзивній бібліотеці для людей з вадами зору — Сенсотеці, що розташована у Стрийському парку (вул. Самчука, 22); «Іннотеці» на Городоцькій, 285; «Мейкерспейсі» на проспекті Червоної Калини, 81; бібліотеках на вулицях Стрийській, 79; Старознесенській, 56 та Миколайчука, 1. Кожна бібліотека буде мати свою власну нову концепцію та стане культурним осередком у районах Львова.

Заплановано також відкриття Молодіжного центру на базі бібліотеки по вул. Шота Руставелі, 8 та дитячої бібліотеки по вул. Хмельницького, 175.

Додамо, що минулого року відремонтували та відкрили чотири дитячі бібліотеки Львова: на вулиці Мишуги, 3; Окружній, 29; Петлюри,41; та «Мультиплекс» на вул. Симоненка, 10. Цьогоріч запрацювала дитяча медіатека на Рясному, по вул. Ковалика, 1.

Дякуємо : 032.ua

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*