Цьогоріч Львів скерує 1,5 млн грн на підтримку громадських організацій у сфері соцзахисту

п’ятниця, 13 квітня, 2018, 11:52 Львів

Цьогоріч Львів скерує 1,5 млн грн на підтримку громадських організацій у сфері соцзахисту

У цьому році управління соціального захисту Львівської міської ради передбачило 1,5 млн грн з міського бюджету на реалізацію соціальних ініціатив громадських організацій.

Про це повідомили сьогодні у прес-службі Львівської міської ради.

Зокрема, кошти передбачені на:

  • залучення громадських організацій до проведення соціальних заходів (відбувається відповідно до Порядку використання коштів міського бюджету м. Львова для надання фінансової підтримки громадським організаціям через залучення їх до проведення щорічних заходів затвердженого рішенням виконавчого комітету від 01.04.2011 № 372 зі змінами). У 2018 році 9 громадських організацій отримають фінансову підтримку з міського бюджету в сумі 795 тис. грн для проведення 13 соціальних заходів.
  • реалізацію соціально-культурних проектів (конкурс із визначення переможців яких відбувається відповідно до Програми надання фінансової підтримки громадським організаціям на реалізацію соціально-культурних проектів «Зробимо Львів кращим» затвердженої ухвалою Львівської міської ради від 04.02.2016 зі змінами та доповненнями). У 2018 році 7 громадських організацій отримають 500 тис. грн на реалізацію 7 проектів.
  • на ведення статутної діяльності (регулюється Порядком використання коштів міського бюджету м. Львова для надання фінансової підтримки громадським організаціям осіб з інвалідністю і ветеранів, затвердженого рішенням виконавчого комітету Львівської міської ради від 25.05.2007 № 300 зі змінами та доповненнями). У 2018 році 4 громадські організації отримають 236 тис. грн на ведення діяльності.

«Загалом у 2018 році управлінням буде скеровано 1,5 млн грн для втілення окремих соціальних ініціатив 15 різних громадських організацій, що більше у порівнянні із 2017 роком на 300 тис. грн, і в понад двічі більше, ніж у 2016 році. Звісно, що потреби й масштаб діяльності громадських організацій у Львові є значно більшими і потребують нарощування співпраці, адже той колосальний об’єм соціальних послуг, які надають громадські організації потребуючим львів’янам, є надзвичайно важливим і невід’ємним від соціальної системи міста», – зазначив начальник управління соціального захисту Львівської міської ради Ігор Кобрин.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*