Бориславська міська лікарня підпише угоду з Національною службою здоров’я

середа, 8 серпня, 2018, 14:28 Львів

Бориславська міська лікарня підпише угоду з Національною службою здоров’я

КНП «Центральна міська лікарня м. Борислава» подала до Національної служби здоров’я усі необхідні документи для укладення двохсторонньої угоди, за якою відбуватиметься фінансування медичної сфери Борислава.

Про це під час апаратної наради у міській раді повідомив заступник доректора КНП «Центральна міська лікарня м. Борислава» Микола Станько. 

Зауважень до оформлених документів немає, то до 15 серпня очікується відповідь від НСЗ та підписання договору. Про це ІА ZIK повідомили у Бориславській міській раді.

Угода із Національною службою здоров’я забезпечить фінансування медицини  міста згідно програми державних гарантій медичного обслуговування населення. Відтак лікарі, які уклали договори із пацієнтами, отримуватимуть відповідні заробітні плати, а самі пацієнти зможуть повноцінно користуватися медичними послугами.

Для того, щоб співпрацювати із НСЗ бориславська ЦМЛ уже виконала 4 із 5 необхідних кроків – приєдналась до електронної системи охорони здоров’я, перейшла у статус некомерційного комунального підприємства, провела повну інвентаризацію і частково оновила базу необхідного медичного оснащення, а також подала заяву на укладання договору із НСЗУ. П’ятим, і останнім, кроком має бути саме підписання угоди про співпрацю, розповів Микола Станько.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*