Бойківський етнофестиваль «Карпатія» розширює формат та географію

середа, 8 серпня, 2018, 13:34 Львів

Бойківський етнофестиваль «Карпатія» розширює формат та географію

Цього року бойківський етнофестиваль «Карпатія», який проходитиме у селі Спас Старосамбірського району, яке за історичними джерелами свого часу було резиденцією князя Лева, виходить на новий рівень, розширюючи формат та географію.

Про це ІА ZIK повідомили у Самбірській районій раді.

Це стало можливим завдяки проекту «Промоція культури Карпат через проведення етнофестивалів «Карпатія» в Старосамбірському районі Львівської області та «Березнянський ярмарок» у Великоберезнянському районі Закарпатської області», що реалізується в рамках Програми підтримки ініціатив місцевих карпатських громад, яка реалізується Асоціацією «Єврорегіон Карпати – Україна» та фінансується за кошти обласних бюджетів Львівської, Закарпатської, Івано-Франківської, Чернівецької областей, компанії ДТЕК, ПрАТ «Моршинський завод мінеральних вод «Оскар».

Проект підготовано ГО «Агенція розвитку Головецької сільської ради» спільно з Старосамбірською районною радою у партнерстві з Комунальним підприємством «Великоберезнянська Агенція регіонального розвитку та європейської інтеграції» та Великоберезнянською районною радою.

Минулого року спільними зусиллями вдалося відновити дещо призабутий, але такий важливий для Старосамбірщини, як бойківського краю, фестиваль.

Треба сказати, що величезна кількість відвідувачів та потік позитивних вражень й відгуків перевершили всі сподівання організаторів, ще раз довівши, що «Карпатія» нам потрібна і її необхідно розвивати.

Нагадаємо, 2 вересня у селі Спас Старосамбірського району, яке за історичними джерелами свого часу було резиденцією князя Лева, відбудеться бойківський етнофестиваль «Карпатія».

Етнофестиваль «Карпатія» – файна бойківська забава з цікавою насиченою програмою, що знайомить гостей з побутом, звичаями, традиціями, народною творчістю та ремеслами бойків Старосамбірщини, а також традиційними стравами бойківської кухні. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*